اخبار

در اولین روز از هفته دولت انجام شد: تقدیر سازمان بسیج کارگری از مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد

در اولین روز از هفته دولت انجام شد: تقدیر سازمان بسیج کارگری از مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد
رئیس سازمان بسیج کارگری در اولین روز از هفته دولت، از تلاش‌های مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد و همکاران این اداره کل تقدیر کرد.

روابط عمومی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:محمدرضا نیکنام، رئیس سازمان بسیج کارگری استان در نخستین روز از هفته دولت، طی دیداری، با تبریک و گرامیداشت این هفته و بخصوص بزرگداشت روز کارمند، از تلاش های مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و همکاران این اداره کل تقدیر کرد. وی در این دیدار به نقشه‌ها و حرکات   شوم دشمنان نظام در منطقه اشاره کرد و افزود: مدیریت شرایط کنونی کشور و به تبع آن مدیریت در استان ها برای انجام فعالیت های سیاسی- امنیتی و عمرانی، بسیار حساس و مهم است و همه  دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا سال اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی آن، سال اقدام و عمل باشد تا  نقشه های دشمن نقش بر آب شود.

نیکنام همچنین بر لزوم توسعه بسیج در واحدهای تولیدی بویژه در کارگاه های بالای50 نفر  تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد نیز در این دیدار، با سپاس از سازمان بسیج کارگری، وجود تشکل‌های کارگری مانند شوراها،بسیج و کانون‌های کارگری و کارفرمایی را زمینه ساز توجه بیشتر به جامعه هدف  و در راستای خدمات رسانی بهتر در واحدهای تولیدی دانست.

دکتر ریاحی خاطر نشان کرد: فلسفه وجودی تعاون در باهم بودن و برای هم بودن است بنابراین باید در همه برنامه‌ها و فعالیتها، از فکر، منابع، شرایط و امکانات هم برای رسیدن به نتایج آرمانی و مطلوب بهره‌مند شویم. وی ابراز امیدواری کرد عملکردها و فعالیت‌های انجام گرفته دولت در سطح کلان و ادارات و سازمانها در سطوح استان‌ها در مسیر رضایت آحاد مردم و بخصوص جامعه هدف که قشر زحمتکش کار و تولید هستند قرار گیرد.

۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید