اخبار

هفته دولت، هفته تکریم از خدمتگزاری صادقانه است

هفته دولت، هفته  تکریم از خدمتگزاری صادقانه است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، طی پیامی، هفته دولت را فرصتی برای تکریم از خدمتگزاری صادقانه به مردم دانست.

 روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با آغاز هفته دولت و نزدیک شدن به روز بزرگداشت کارمند، دکتر ریاحی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد، طی پیامی این روز را به همه کارمندان دولت و خدمتگزاران صدیق بخش‌های دولتی تبریک گفت.

 در این پیام آمده است: هفته دولت، هفته گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است که دو اسوه بیاد ماندنی با روحیه خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی بودند و شایسته است همه ما چه در ارکان مدیریتی و چه بدنه کارشناسی، شخصیت، منش و اخلاق این دو شهید بزرگوار را سر لوحه کارها قرار دهیم.

با این وصف، هفته دولت را باید هفته تکریم از خدمتگزاری صادقانه دانست. هفته دولت امسال که بویژه از سوی رهبر معظم انقلاب، سال اقتصاد مقاومتی- اقدام و عمل- نام نهاده شده است فرصتی است برای ارایه گزارش عملکرد به آحاد جامعه که ولی نعمتان راستین انقلابند. آنها باید بدانند خدمتگزارانشان در ادارات و سازمان‌ها چه فعالیتهایی انجام می‌دهند. بی تردید همسویی و مشارکت مردم در انتخاب برنامه‌ها و پروژه‌ها نتایج بسیار درخشانی خواهد داشت.

لازم می دانم در این فرصت طلایی به عنوان خادم مردم بخصوص جامعه هدف در این دستگاه که قاطبه کارگران و کارفرمایان عزیز و زحمتکش هستند هفته دولت و روز ارزشمند کارمند را تبریک گفته و برای همه همکاران ارجمندم در خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه احتمعاعی آرزوی سلامت و موفقیت دارم. 

۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید