اخبار

مدل استاندارد سازی ارائه خدمات رفاهی به کارگران در مهریز اجرایی خواهد شد

مدل استاندارد سازی ارائه خدمات رفاهی به کارگران در مهریز اجرایی خواهد شد
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز، در نشستی با حضور اساتید دانشگاه و نمایندگان دو شرکت پیشرو، از اجرایی شدن استاندارد سازی ارائه خدمات رفاهی کارگرانِ واحدهای اقتصادی در مهریز خبر داد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این جلسه ناصر زارع با  ذکر مواد قانونی و تبصره های فصل هشتم قانون کار و چگونگی اجرایی نمودن آن، بر ارائه خدمات  بهداشتی و درمانی، بیمه، تامین مسکن از طریق تشکیل تعاونیهای مسکن و ارائه خدمات ورزشی به کارگران تاکید کرد و ازشرکت ها ی تعاونی و واحدهای تولیدی و اقتصادی خواست تا نسبت به فعالیت های متمرکز در این جهت  اقدام نمایند.

سپس نمایندگان شرکتهای سیمان تجارت و درخت پسته الماس سبز گزارشی را در خصوص خدمات رفاهی ارائه شده به کارگران گزارشی را ارائه نمودند .

در ادامه  این نشست، پورگنجی و جلالیان  از  اساتید دانشگاه پیام نور مهریز، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی ارائه خدمات رفاهی، انجام مطالعات میدانی در سطح شرکتهای تحت پوشش به منظور افزایش انگیزه و بهره وری کارگران  را راهگشا دانستند.

 ارائه کارت خانه کارگر، کمک هزینه تحصیلات فرزندان، تهیه دفترچه تخفیف نقدی جهت تامین مایحتاج کارگران، برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی، راه اندازی صندوق های قرض الحسنه و تعاونیهای اعتبار و ... از دیگر مصادیق استاندارد سازی ارائه خدمات رفاهی کارگرانِ واحدهای اقتصادی تلقی می شود.

۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید