اخبار

نشست شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد باحضور رییس سازمان بهزیستی کشور

نشست شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد باحضور رییس سازمان بهزیستی کشور
شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در جریان سفر رییس سازمان بهزیستی کشور به یزد و به ریاست وی تشکیل جلسه داد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور که به یزد سفر کرده بود در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه  اجتماعی استان با بیان اینکه دستگاه ها نباید نسبت به فعالیتهای یکدیگر بیگانه باشند گفت: هر یک از اعضای این شورا در عین عهده دار بودن وظایف تخصصی و سازمانی خود، باید بتوانند اقدام و فعالیتهای صورت گرفته در  دیگر دستگاه های عضو شورا را در مجامع مختلف ارائه نمایند.

انوشیروان محسنی بندپی در نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افزود: چنین نشستهایی سبب هم افزایی در برنامه ها و عملکردهای سازمانی و  افزایش توانمندی هر یک از دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: هر یک از دستگاه ها باید از اقدام ها و عملکرد یکدیگر اطلاعات کاملی در دست داشته باشند تا بتوانند معرف خوبی برای  فعالیتهای وزارت متبوع باشند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: فعالیتهای هر دستگاهی ارزشمند است و باید با بهره گیری از توانمندی های یکدیگر در راستای بهبود فعالیتها تلاش کرد.

در این نشست محمدحسین ریاحی مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی،تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن بیان گزارش کوتاهی از عملکرد دستگاه های عضو این شورا گفت:دستگاه های عضو شورای هماهنگی تلاش می کنند تا بتوانند راهکارهایی برای افزایش نشاط اجتماعی در بین جامعه هدفشان پیدا کنند.

 

 

۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید