اخبار

دوره آموزشی کارآفرینی کاربردی با حضور عضو بنیاد ملی نخبگان کشور در ابرکوه برگزار شد

دوره آموزشی کارآفرینی کاربردی با حضور عضو بنیاد ملی نخبگان کشور در ابرکوه برگزار شد
دوره آموزشی کارآفرینی کاربردی به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز رشد و فناوری در محل سالن کنفرانس این مرکز برگزار شد .
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: دوره آموزشی کارآفرینی کاربردی به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز رشد و فناوری در محل سالن کنفرانس این مرکز برگزار شد . این کارگاه آموزشی 4ساعته باحضور 30 نفر از دانش پژوهان و با تدریس آقای سید اسد هاشمی مقدم مدیر مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی سیمرغ صنعت و دانش و عضو بنیاد ملی نخبگان کشور تحت سرفصل های مبانی کارآفرینی ، شخصیت کارآفرین ، مجموعه مهارتها و نگرشهای کارآفرینی ، موانع فردی کارآفرینی و مراحل ایجاد کسب و کار برگزار شد . در این نشست آموزشی سید اسد هاشمی کارآفرینی را فرایندی دانست که در آن فرد کارآفرین با ایده‌های نو و خلاق و شناسایی فرصتهای جدید و با بسیح منابع ،‌مبادرت به ایجاد کسب و کار و شرکت‌های نو، سازمانهای جدید و نوآور و رشد یابنده نموده که توأم با پذیرش مخاطره و ریسک است و منجر به معرفی محصول و یا خدمت جدیدی به جامعه می‌گردد.

مدیر مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی سیمرغ صنعت و دانش، برخی از پیامدها و آثار کارآفرینی را اشتغال زایی، انتقال تکنولوژی، ترغیب و تشویق سرمایه گذاری، شناخت ایجاد و گسترش بازارهای جدید و افزایش رفاه برشمرد و با برگزاری برنامه های عملی، سیر تحقق کارآفرینی را از ایده تا  اجرا با مثال های کاربردی تشریح نمود.

 

۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید