اخبار

با حضور فرماندار میبد برگزار شد؛ جلسه بررسی موانع و مشکلات تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران میبد

با حضور فرماندار میبد برگزار شد؛  جلسه بررسی موانع و مشکلات تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران میبد
فرماندار میبد با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد ضمن بررسی مسائل و مشکلات پیش رو در تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران میبد بر لزوم تسریع در تشکیل این شرکت تعاونی تاکید کرد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در ابتدای این جلسه سید احمد علائی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد به ارائه گزارشی از وضعیت جامعه کارگری شهرستان پرداخت.

علائی با تشکر از همکاری صمیمانه فرماندار در خصوص برگزاری جلسات کمیسیون کارگری و هم اندیشی جهت رفع موانع و مشکلات صنایع و جلسات مستمری که در این خصوص با حضور کارفرمایان و نماینده کارگران میبد برگزار گردیده به ارائه گزارشی از روند تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان میبد پرداخت.

وی با اشاره به اقدامات خوب انجام شده در این خصوص خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش ویژه ای که این اداره جهت تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان داشته در آینده ای نزدیک شاهد فعالیت این شرکت در سطح شهرستان باشیم.

در ادامه این جلسه فرماندار میبد ضمن تاکید بر پیگیری وضعیت کارگران شاغل در واحدهای تولیدی این شهرستان با توجه به رکودی که در صنعت به وجود آمده از پیگیری های صورت گرفته در این زمینه تقدیر کرد.

حسین فلاح با تاکید بر لزوم تشکیل هر چه سریع تر شرکت تعاونی توسعه عمران میبد بر لزوم عضوگیری از میان همه همشهریان نظیر کارگران، کارمندان، فرهیختگان و عموم مردم تاکید کرد.

وی در پایان این جلسه با اظهار امیدواری از به ثمر رسیدن تلاشهای شهرستان جهت تشکیل این تعاونی و برکات مثبتی که از آن نصیب شهرستان میبد می شود از تلاشهای کارمندان و رئیس اداره میبد به خاطر انجام مناسب امور محوله و پیگیری مطالبات مراجعین تشکر کرد.

۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید