اخبار

برگزاری دوره آموزشی آسیب های اجتماعی مواد مخدر در ابرکوه

برگزاری دوره آموزشی آسیب های اجتماعی مواد مخدر در ابرکوه
همزمان با هفته پایانی ماه مبارک رمضان، یکسری برنامه های فرهنگی و اجتماعی و برگزاری دوره آموزشی آسیب های اجتماعی مواد مخدر در ابرکوه برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی به مناسبت ماه مبارک رمضان ویژه جامعه کارگری، به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه و با همکاری اداره بهزیستی یکسری برنامه هایی از قبیل جلسه انس با قرآن، توزیع بسته های فرهنگی و کتاب بین کارگران، جلسه پرسش و پاسخ احکام و مسائل دینی و مراسم افطاری  در محل کارگاه مؤسسه فجر ( پروژه راه آهن ) با حضور کارگران شاغل در آن کارگاه برگزار گردید. در این مراسم توسط موحدی کارشناس امور اعتیاد بهزیستی به عنوان مدرس، دوره آموزشی آسیب های اجتماعی مواد مخدر به منظور آگاهی بخشی به جامعه کارگری و پیشگیری از اعتیاد برگزار شد که طی آن به تشریح و معرفی انواع مواد مخدر مصرفی و اثرات آن بر بنیان خانواده و گسترش مصرف مواد مخدر صنعتی همچون شیشه در خانواده ها و جوامع کارگری پرداخته شد.

موحدی در  این کارگاه آموزشی به باورهای نادرست در خصوص گرایش فرد به اعتیاد، و زیانهای اقتصادی ناشی  از مصرف  مواد مخدر بر جامعه و فرد اشاره داشت و  بر لزوم فعالیت های پیشگیرانه در این خصوص تاکید کرد.

۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید