اخبار

تشکیل دومین جلسه کارگروه عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی

تشکیل دومین جلسه کارگروه عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی
دومین جلسه کارگروه عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی از کارگروه های نه گانه ستاد راهبری مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد صبح روز چهارشنبه نوزدهم خرداد در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تشکیل شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در راستای اقدام  و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی و توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، دومین جلسه  کارگروه عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی با حضور مدیران دستگاه های اجرایی  و اعضای کارگروه  تشکیل شد.

دکتر ریاحی رئیس کارگروه مذکور با تاکید بر اینکه اعضای این کارگروه تیم منسجم و خوبی را تشکیل داده اند ابراز امیدواری کرد با معرفی پروژه های کاربردی  دستگاه های اجرایی در جهت عدالت بنیان کردن فعالیت ها  گام موثری برداشته شود.

وی با اشاره به مشابهت های کلی برنامه ششم توسعه اقتصادی کشور با اهداف ستاد راهبری مدیریت اقتصاد مقاومتی افزود: آحاد جامعه حق دارند از شرایط یکسان و عدالت محور برخوردار باشند و چنانچه  بتوان برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را به گونه ای تدوین و تمهید کرد که بر مبنای توسعه عدالت در جامعه باشد این کارگروه خروجی  قابل توجه و خوبی خواهد داشت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، دستگاه های اجرایی را زنجیره های به هم پیوسته ای دانست  که  در صورت هماهنگی و مشارکت بیشتر و مکمل هم بودن در برنامه ها و فعالیت ها،  توسعه عدالت محور استان را پایه گذاری خواهند کرد.

در این جلسه، خانم مهندس مرشدی زاد،دبیر کارگروه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد خواستار مشارکت و همراهی هرچه بیشتر اعضای کارگروه شد و بر اعلام و ارائه لیست  پروژه های  پیشنهادی دستگاه ها  به تفکیک کوتاه، میان  و بلند مدت  ضمن در نظر گرفتن اولویت های اجتماعی تاکید کرد .

در دومین  جلسه  کارگروه عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی، هر یک از اعضا به تبیین برنامه ها و بحث و تبادل نظر در حوزه پروژه های ملموس و قابل دسترس برای جامعه های شهری و روستایی پرداختند. 

 

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۲۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید