اخبار

کاشی باستان، قهرمان مسابقات فوتسال کارگران میبد شد.

کاشی باستان، قهرمان مسابقات فوتسال کارگران میبد شد.
ششمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با قهرمانی تیم کاشی باستان میبد به کار خود پایان داد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: ششمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با حضور 12 تیم ازاردیبهشت ماه در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارگران میبد آغاز و پس از انجام 28 بازی با قهرمانی تیم کاشی باستان میبد به پایان رسید.

در فینال این رقابت‌ها، تیم های کاشی باستان و کاشی خیام به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم کاشی باستان در یک بازی نفس‌گیر با نتیجه 7 بر 5 حریف خود را از پیش رو برداشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم کاشی خیام نیز به مقام نائب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم کاشی ارچین و کاشی نارین به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم کاشی نارین، مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص داد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور معاون فرماندار میبد، مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد، وبرخی دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد با اهداء جام، مدال و هدایای نفیس از تیم‌های اول تا سوم تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات که تیم‌هایی از شرکت‌های کاشی اُرچین، صدرا‌سرام، باستان، خیام، احسان، ماهان‌سرام، عمارت، نازسرام، پارسیان، نارین، یاس‌سرام و یاقوت حضور داشتند تیم کاشی احسان به عنوان تیم برگزیده اخلاق معرفی و با اهداء جام اخلاق مورد تقدیر قرار گرفت.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید