اخبار

آغاز ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر

آغاز ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر
ثبت نام یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر از شانزدهم خردادماه آغاز شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان یزد: با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، و شناسایی کارآفرینان و انتخاب برترین های این بخش، مرحله  ثبت نام  یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در استان یزد همزمان با سراسر کشور آغازشد.

فریبا آیت اللهی، مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی و در نهایت تشویق حامیان کارآفرینی را از دیگر  اهداف  این جشنواره  ملی دانست.

آیت اللهی با تاکید بر ثبت نام اینترنتی از طریق سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی،­ از داوطلبین خواست تا نسـبت به تکمیل پرسشنامه و ارسال مستندات لازم  اقدام نمایند.

خاطرنشان می سازد مرحله ثبت نام این دوره از جشنواره ملی کارآفرینان برتر  تا پایان تیر ماه سالجاری  ادامه خواهد داشت.

پس از مرحله ثبت نام  توسط کارآفرینان  و ارزشیابی و بررسی  پرسشنامه ها  توسط کـارگروه علمـی، و طی مراحل بازدید از محل فعالیت و رویت و تطبیق مسـتندات، نتایج این دوره اعلام می شود.

گفتنی است آیین اختتامیه این جشنواره در آبان ماه مصادف با هفته جهانی کارآفرینی با حضور مدیران صنایع و کارآفرین ها و تلاشگران  عرصه کار و تلاش  برگزار خواهد شد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید