اخبار

با انجام 18 مسابقه ؛6 تیم صعود کننده به مرحله دوم مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد مشخص شدند

با انجام 18 مسابقه ؛6 تیم صعود کننده به مرحله دوم مسابقات فوتسال کارگران  شهرستان میبد مشخص شدند
ششمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، با حضور 12 تیم در سه گروه چهار تیمی در محل مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران این شهرستان انجام و 6 تیم صعود کننده به مرحله دوم مسابقات مشخص شدند.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مرحله اول ششمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، گرامیداشت هفته کارگر پس از انجام 18 مسابقه به پایان رسید و تیم های کاشی باستان، پارسیان، صدراسرام، نارین، خیام و ارچین به مرحله دوم این دوره از مسابقات راه یافتند.

در آخرین روز از مرحله اول این مسابقات که در مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران میبد آغاز شد، تیم کاشی ارچین با نتیجه 4 بر 3 از سد تیم کاشی ماهان گذشت و در دیگر بازی این مرحله، تیم کاشی احسان با تساوی 3 بر 3 در مقابل تیم کاشی خیام از صعود به مرحله بعد باز ماند.

در آخرین بازی این مرحله نیز، تیم های کاشی نارین و صدراسرام با تساوی یک بر یک و تفاضل گل نسبت به سایر تیم های گروه خود به مرحله بعد این دوره از مسابقات راه یافتند.

گفتنی است: پس از آغاز مرحله دوم ششمین دوره از مسابقات فوتسال کارگران بین تیم های صعود کننده به مرحله دوم ، در بازی اول تیم کاشی باستان در مقابل تیم کاشی صدراسرام به میدان خواهد رفت و در بازی دوم نیز تیم کاشی پارسیان در مقابل تیم کاشی نارین قرار خواهد گرفت.

۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید