اخبار

دیدار امام جمعه ابرکوه با پرسنل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان

دیدار امام جمعه ابرکوه با پرسنل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان
حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه با پرسنل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو کرد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسینی،امام جمعه ابرکوه از زحمات مدیریت و پرسنل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تشکر و گفت:این اداره یک رکن کلیدی است و اگر احیاناً با مشکلی مواجه شود شهرستان قفل شده و قفل شدن شهرستان چیزی جز آسیب دیدن به همراه نخواهد داشت.

 بنابراین تلاش های این اداره در شهرستان به عنوان یک نقطه کلیدی و گره گشا جایگاه خاص خودش را در حفظ بدنه نظام اسلامی دارد و در این راستا اگر ما به هر شکل ممکن با این اداره همکاری داریم به دو دلیل است : جایگاه اداره و داشتن مدیریت و پرسنل نجیب ، پرتلاش ، سازگار ، قانع که مجموعه ای هدفمند در راستای خدمت به نظام اسلامی را تشکیل می دهند.

ایشان خاطرنشان کرد:نکته ای که باید به آن توجه شود ارزش کار،کارمندان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی است و شما به خاطر اهمیت و ارزش کار،هیچ گاه نباید ارزش کارتان را با معیارهای مالی، مادی و حقوقی... مقایسه و با کسانی که درآمدهای بیشتر از شما دارند سنجیده شوید،به خاطر اینکه گاهی غرق شدن در انگیزه های مالی انسان را از هدف برتر خودش باز می دارد .

حجت الاسلام حسینی افزود: حجم سنگین و گسترده مأموریت های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، پرسنل و نیروی مضاعف جهت انجام محولات و داشتن وسایل و تجهیزات مورد نیاز را می طلبد .

در این دیدار ناصر زارع رئیس اداره و کلیه پرسنل گزارش عملکرد یک ساله این اداره را به امام جمعه شهرستان ارائه نمودند.

در ادامه همچنین امام جمعه با اعضای هیئت امنای مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران ابرکوه تشکیل جلسه داد که در این جلسه آخرین وضعیت فاز اول مجموعه ورزشی ( مهمانسرا و سالن ورزشی شهدای کارگر ) گزارش شد.

شایان ذکر است نماز ظهر و عصر نیز به امامت حجت الاسلام حسینی در این اداره اقامه شد .

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۲۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید