اخبار

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند
وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد در نشست شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و شورای اداری شهرستان بافق به نمایندگی از رئیس محترم جمهور حضور یافت.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این نشست ابتدا سید مهدی طلایی مقدم،فرماندار بافق به ارائه گزارشی از وضعیت شهرستان،طرح ها و پروژه های پیش رو پرداخت.

سپس علی ربیعی ،وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن بیان ارادت دولت به مردم عزیز شهرستان بافق،گفت:مشاهده چهره بهتر از شهر و خدمات در این خطه کویری،نشان دهنده سواد شهروندی و معرفت شهری است که اخلاق و مدنیت را می توان در گوشه گوشه ی آن مشاهده نمود.

ایشان افزود:مشارکت مردم این استان در امر خطیر انتخابات که از میانگین کشوری نیز بالاتر است نشانگر همدلی و همزیستی تمام دیدگاه ها در کنار یکدیگر است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد:انتخابات 7 اسفند با پیام رونق،اخلاق و آرامش بیان کننده سخن و دیدگاه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بود.

وی با تاکید بر اهمیت اجماع و همگرایی در دوران پسا برجام ،این اصل را راهکار فائق آمدن بر بسیاری از مسائل و تحقق موفقیت های بزرگ دانست و گفت:باید عقلانیت،دور اندیشی و سختکوشی را قالب مهم تمام کارها قرار داد که خوشبختانه در یزد شاهد تحقق این امر هستیم.

علی ربیعی،نماینده کاروان تدبیر و امید در شهرستان بافق اظهار داشت:باید بتوانیم همه با هم در فراهم آمدن امنیت شغلی و تدوین برنامه های هدفمند برای بهبود وضعیت طبقات پایین جامعه تلاش نماییم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند 6 وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند 5 وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند 4 وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند 3 وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند 2 وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی :رونق،اخلاق و آرامش؛ پیام انتخابات 7 اسفند 1  
 

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید