اخبار

استفاده مناسب از ظرفیت های پزشکی،صنعتی و توریستی در استان یزد

استفاده مناسب از ظرفیت های پزشکی،صنعتی و توریستی در استان یزد
شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور یعقوب رستمی،معاون مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع و هیئت همراه برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این نشست ابتدا محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با تاکید بر اینکه یزد به عنوان قطب پزشکی،صنعتی و توریستی کشور مطرح می باشد، گفت:یزد اولین شهر تاریخی زنده کشور و دنیاست که باید زیر ساخت های لازم را برای استفاده مناسب از این ظرفیت ها فراهم آید.

وی افزود:تعامل موثر و سازنده در بین دستگاه های اجرایی زیر مجموعه شورای هماهنگی زمینه روابط اجتماعی و مدیریتی را برای پیشبرد اهداف وزارت متبوع فراهم ساخته است.

سپس یعقوب رستمی،معاون مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع گفت:ارزیابی بر اساس شاخص هایی که وزیر محترم تعیین نموده اند انجام می گیرد و امیدواریم بتوانیم به نحو مطلوب در راستای تحقق این شاخص ها تلاش نماییم.

ایشان خاطر نشان کرد:از قبل تولد تا بعد مرگ مردم با این وزارتخانه سر و کار دارند و تمام ابعاد زندگی از جمله اشتغال،رفاه،بیمه،درمان و بهزیستی در دل فعالیت های ما نهفته است،پس باید بر انجام برنامه های ساختاری اهتمام ورزید.

این نشست با بحث و تبادل نظر مدیران شورای هماهنگی با حاضرین در جلسه خاتمه یافت.

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید