اخبار

توانمند سازی توده های مردمی برای حضور در فعالیت های مولد اقتصادی

توانمند سازی توده های مردمی برای حضور در فعالیت های مولد اقتصادی
جلسه بررسی تفاهم نامه دو جانبه فی مابین اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و ناحیه مقاومت بسیج در خصوص توانمند سازی توده های مردمی برای حضور موثر همه افراد در فعالیت های مولد اقتصادی ،اشتغالزایی و مبارزه با معضل بیکاری با حضور رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و نماینده بسیج سازندگی ناحیه مهریز برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در ابتدای جلسه ناصر زارع،رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز پیرامون اجرایی نمودن تفاهم نامه منعقده با هدف استفاده از استعدادها و ظرفیت های موجود در راستای اشتغالزایی و مبازره با بیکاری  موضوعاتی را مطرح نمود.

سپس حسینی نماینده بسیج سازندگی ناحیه مهریز گزارشی از اقدامات انجام شده در سال جاری در زمینه پرداخت تسهیلات در عرصه های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی ارائه نمود.

 وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون تعداد 65 نفر واجدین شرایط جهت دریافت تسهیلات با مبلغی بالغ بر 11000 میلیون ریال به بانک مهر اقتصاد معرفی شده اند،به این مطلب اشاره نمود که حدود 30 پرونده آماده معرفی به بانک در دست اقدام است و این امر مستلزم تامین منابع مالی و اعتباری می باشد.

در پایان این جلسه مواردی چون برگزاری دوره های آموزشی،بررسی وضعیت متقاضیان راه اندازی واحدهای خدماتی و تولیدی در قالب شرکت های تعاونی و تشکیل کارگروه تخصصی پرورش ایده و کارآفرینی در دستور کار قرار گرفت.

۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید