اخبار

مسابقات فوتسال کارگران استان یزد به هفته سوم رسید

مسابقات فوتسال کارگران استان یزد به هفته سوم رسید
مسابقات فوتسال کارگران استان با حضور 8 تیم از 16 بهمن ماه و بمناسبت دهه مبارک فجر آغاز و این رقابت ها هم چنان در هفته سوم ادامه دارد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:مسابقات فوتسال کارگران استان یزد همه ساله همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می گردد که امسال نیز بعد از اطلاع رسانی به کارگاه ها و ثبت نام تیم ها، قرعه کشی انجام پذیرفت و تیم ها آماده رقابتی جذاب برای کسب مقام قهرمانی شدند.

در روز اول بازیها 4 دیدار برگزار شد که در پرگل ترین بازی هفته، تیم شهرداری یزد مقتدرانه و با نتیجه 5 بر 1 از سد بیمارستان سیدالشهدا عبور کرد تا ضمن کسب اولین پیروزی زنگ خطری برای دیگر رقبا باشد. در دیگر باز یها که همگی با تساوی به پایان رسید تیمهای آسان زیپ و سازمان آب با حساب1 بر 1 ، تیمهای کاشی اطلس و فولاد آلیاژی با حساب 2 بر 2 و شهرداری تفت و معدن شن و ماسه امین هم با نتیجه 2 بر 2 به تساوی رضایت دادند تا فقط یک تیم برنده از زمین بیرون آید.

در بازی های هفته دوم باز شهرداری یزد بود که شگفتی آفرید و تیم پرقدرت فولاد آلیاژی را با نتیجه 3 بر 1 از پیش رو برداشت و در صدر جدول قرار گرفت. در دیگر بازی ها کاشی اطلس 5 بر 3 از سد شن و ماسه امین گذشت.بیمارستان سیدالشهدا و شهرداری تفت با امتیاز مشابه 4 بر 2 به ترتیب تیم های سازمان آب و آسان زیپ را شکست دادند.

در هفته سوم نیز شهرداری های یزد و تفت بودند که قدرنمایی کردند. در ابتدا شهرداری یزد با نمایشی زیبا تیم کاشی اطلس مهریز را با نتیجه 4 بر 1 از پیش رو برداشت و نشان داد بردهای قبلی این تیم اتفاقی نبوده است. در سایر دیدارها شهرداری تفت و فولاد آلیاژی با نتیجه مشابه 4 بر 1 از سد تیم های سازمان آب و آسان زیپ گذشتند. در دیدار پایانی نیز شن و ماسه در دیدار نزدیک و با نتیجه 3 بر 2 تیم بیمارستان سیدالشهدا را شکست داد.

تا پایان هفته سوم شهرداری یزد همچنان یکه تازی می کند و شهرداری تفت در رده دوم قرار دارد.

 

۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید