اخبار

دکتر ربیعی در همایش مدیران ستادی واستانی صندوق بازنشستگی کشوری مطرح کرد؛بازگشت صندوق به رویکرد بیمه ای/ ابزارهای اقتصادی به تغییر رویکردصندوق بازنشستگی کمک کرد

دکتر ربیعی در همایش مدیران ستادی واستانی صندوق بازنشستگی کشوری مطرح کرد؛بازگشت صندوق به رویکرد بیمه ای/ ابزارهای اقتصادی به تغییر رویکردصندوق بازنشستگی کمک کرد
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در همایش مدیران ستادی و استانی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت :وظیفه مدیران صندوق بهبود فضای اجتماعی بازنشستگان است. دکتر علی ربیعی وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در همایش مدیران ستادی و استانی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت :وظیفه مدیران صندوق بهبود فضای اجتماعی بازنشستگان است.
وی ابتدا به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ،ماه شهادت سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) با آرزوی اجابت الهی برای برخورداری از برکات ماه محرم اظهار داشت: باید از ماجرای کربلا و نهضت امام حسین (ع) درس اخلاق و درس ادب حسینی بگیریم و با اخلاق و ادب حسینی کار کنیم.
وی کارکرد اصلی وذاتی  صندوق بازنشستگی کشوری را اجتماعی و رفاهی دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه   وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از منظر اجتماعی وتاثیر گذاری آن در حوزه های مختلف در کشورمهمترین  وزارتخانه دولت است، ایجاد نشاط اجتماعی و بهبود شرایط اجتماعی جامعه از مهمترین وظایف وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های تحت پوشش به شمار می رود.
وی خاطر نشان ساخت :این وزارتخانه هم در حوزه سیاستگذاری و هم در اجرای فعالیتهای اجتماعی نقش آفرینی می کند.
دکتر ربیعی گفت :اولین کشوری هستیم  که توانسته بدون مناقشه و جنگ از قعطنامه های شورای امنیت بیرون آمده و نگاه جهانیان را تغییرداده به طوری که همانهایی که قطنامه هایی علیه جمهوری اسلامی ایران تصویب می کردند ، به نفع ایران تغییر رویکرد داده اند و این اتفاق بزرگی است و باید قدرآن را دانست و باید در این شرایط حساس و با تدوین برنامه های مناسب در حوزه های متعدد فعال باشیم.                         
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به راههای   افزایش بهره وری و انگیزه در نیروی کار  اشاره کرد و گفت :با ساماندهی نیروی انسانی متخصص از نظر کیفی  می توان بهره وری و انگیزه در نیروی انسانی را افزایش داد .               
وی با تقدیر و تشکراز عملکرد مدیران فعلی صندوق اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه ریزی و مدیریت فعلی صندوق بازنشستگی کشوری  شاهد تغییر رویکرد در ساختار اداری وسیاستگذاری کلان و بازگشت به سمت کارکرد بیمه ای اجتماعی با استفاده از ابزارهای اقتصادی برای نیل به اهداف و افق های آتی در این صندوق هستیم .
وی در پایان ضرورت بهره مندی و استفاده بازنشستگان از امکانات رفاهی  و مراکز اقامتی شرکت های تحت پوشش صندوق با اعمال تخفیفات مناسب خواستار شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید