اخبار

افتتاح خط تولید دستگاه ایرانی تولید پوکه کپسول دارویی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر ربیعی: آیین افتتاح امروز نمادی از تحقق اقتصاد مقاومتی است

افتتاح خط تولید دستگاه ایرانی تولید پوکه کپسول دارویی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر ربیعی: آیین افتتاح امروز نمادی از تحقق اقتصاد مقاومتی است
خط تولید دستگاه ایرانی تولید پوکه کپسول دارویی شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با حضور دکتر ربیعی وزیرتعاون،کاررفاه اجتماعی امروزدرشهرستان شهریار افتتاح شد .
به گزارش مرکزروابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی دکترعلی ربیعی درمحل تولید این دستگاه ایرانی گفت : شعار دولت تدبیر وامید این است که ما حق نداریم موفق نباشیم .
وی دراین آئین افتتاحیه به دست اندرکاران دستگاه ایرانی تولید پوکه کپسول دارویی  گفت  : من مطمئن هستم دل مقام معظم رهبری با اعلام این خبر شاد می شود و رئیس جمهور وهیات دولت به شما افتخار می کنند .
وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی اظهارکرد : انقلاب صنعتی نیز در دل پژوهش ها و تحقیق ها شکل گرفت. باید آنقدر در زمینه کارهای پژوهشی تلاش شود تا بتوان مسیر توسعه را هموار کرد.
 دکترربیعی با تاکید براهمیت  ایرانی بودن دستگاه تولید پوکه کپسول دارویی و تولید جوهر دارویی  افزود : هرایرانی باید منادی این امر باشد که ما حق نداریم موفق نشویم و حتما می توانیم دیوارهای تحریم را بشکنیم و شکسته ایم و توانستن را باید ادامه دهیم .
وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی تصریح کرد : رشد اقتصادی را  درسال 94 ادامه خواهیم داد وهمه باید بدانند صندوق های تامین اجتماعی و بازنشستگی کشوری غمخوارسفره های خالی ، حقوق بگیران و موتور توسعه کشور به شمار می روند .
دکترربیعی اضافه کرد : آیین افتتاح امروز نمادی از این امر است که صندوق های بیمه ای درراستای اقتصاد مقاومتی  خلقی انجام داده اند که کمتر پول کشور به خارج سرازیر شود .
براساس این گزارش وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی ضمن بازدید از خط تولید دستگاه ایرانی تولید پوکه کپسول دارویی با کارگران از نزدیک دیدار کرد و گفت : باید ازتمام اعضای  هیات مدیره شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران و تک تک افرادی که در این مسیر زحمات بسیاری را متحمل شدند   تشکر کرد.  چرا که این پیوندها موجب شده است که دوستان ما روز به روز بهتر کارکنند .
گفتنی است شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) است .
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید