اخبار

برنامه ریزی در راستای گسترش تشکلات کارگری و کارفرمایی در یزد

برنامه ریزی در راستای گسترش تشکلات کارگری و کارفرمایی در یزد
اعضای اتاق اصناف یزد در جلسه ای با محمد حسین ریاحی ،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی به هم اندیشی در راستای افزایش تعاملات و توسعه فعالیت ها پرداختند.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در ابتدای این نشست محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،اظهار داشت:با توجه به اینکه اتاق اصناف ظرفیت ها و توانمندی های کارگری خوبی در اختیار دارد،باید بیشتر با این اداره کل تعامل داشته تا بتوانیم از نیروهای توانمند در هیئت های حل اختلاف و تشخیص استفاده نماییم.

وی افزود:اتاق اصناف می تواند برای صنف های مختلف در سطح استان تشکلات کارگری و کارفرمایی را برنامه ریزی و از این ظرفیت در راستای پیشبرد اهداف جامعه هدف خود استفاده نماید.

علی شیخی مدیر روابط کار این اداره کل نیز در ارتباط با فرآیند انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیئت های حل اختلاف و تشخیص توضیحاتی ارائه و خواستار ارائه پیشنهادات سازنده اتاق اصناف به این اداره کل شد.

در پایان مهدی باغستانی،رئیس و حمید رضا قمی عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف استان یزد نیز به بیان جنبه های مختلف فعالیت های خود پرداخته و خواستار تعمیم بیشتر فعالیت سایر نهادهای اقتصادی استان با یکدیگر شدند.
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۰۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید