اخبار

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:تبادل تجارب دستگاه های اجرایی در راستای توسعه استان یزد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:تبادل تجارب دستگاه های اجرایی در راستای توسعه  استان یزد
اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور معاون مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری تشکیل شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این نشست هدایت کارگر معاون مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری یزد با تاکید بر اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری و برنامه های هشتگانه تحول اداری توضیحاتی در خصوص بخشنامه شماره 13472/93/200 معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور مبنی بر تشکیل و ابلاغ وظایف کمیته های تخصصی پنجگانه مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری ارائه نمود.

در ادامه ضمن تشکر از مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص صعود قابل توجه این اداره کل در رتبه ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی سال 93 نسبت به سایر دستگاه ها اجرایی و الگو بودن در سطح استان مطالبی جهت رفع ابهام و سوالات اعضا مطرح کرد.

سپس محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر از همکاری و تعامل کارشناسان استانداری در سال 93 با این اداره کل، عنوان کرد:نگاه ما نگاه دستگاهی نبوده بلکه استانی است و دستگاه های اجرایی باید با تبادل تجارت به یکدیگر، زمینه ارتقا استان را فراهم نمایند.

در پایان مجید شریفی،رئیس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بودجه،گزارشی از عملکرد کمیته های تخصصی پنجگانه این اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید