اخبار

برگزاری جلسه داوری دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در سال 94

برگزاری جلسه داوری دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در سال 94
داوری دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 94 در استان یزد،انجام شد

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در ابتدا ،امیر یوسفی،معاون تعاون این اداره کل، با بیان گزارشی از روند ثبت نام  و  زمینه سازی برای برگزاری دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر ،گفت:فرایند انتخاب تعاونی های برتر در سال جاری نسبت به سال گذشته دارای تفاوت هایی از لحاظ محور فعالیت ها می باشد.

وی افزود:تعاونی ها با در نظر گرفتن شرایط،کارکرد،موفقیت و تاثیرهای اجتماعی،اقتصادی که در جامعه داشته اند،در سایت ثبت نام نموده و با سایر تعاونی ها در همان زمینه رقابت نمودند.

یوسفی اظهار داشت:رقابت واحدهای تعاونی در محورهای اقتصادی و مالی،اشتغال و کارآفرینی،صادرات و ارز آوری،مشارکت در توسعه منطقه ای،کمک به ارتقاء رفاه اجتماعی و توانمندی های گروه های اجتماعی بوده که از این میان،مجموعه هایی با بالاترین امتیاز،به عنوان تعاونی برتر انتخاب شدند.

در ادامه محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد و رئیس کمیته اجرایی دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر،تعاون را یکی از بهترین روش های جمع آوری ثروت و تمرکز قدرت در جامعه دانست و گفت:الگو قرار دادن واحدهای موفق تعاونی می تواند در توسعه فعالیت های جمعی و حل مشکلات اجتماعی موثر واقع گردد.

رئیس کمیته اجرایی دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر ،هدف از انتخاب تعاونی های برتر در این جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ تعاون،معرفی توانمندی های این بخش به اقشار مختلف جامعه ،ارج نهادن زحمات و ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور معرفی و بیان کرد:با در نظر گرفتن محورهای رقابت،شرایط ورود تعاونی ها و شاخص های عملکردی،تعاونی های برتر استان انتخاب و در جشنواره ملی تعاونی های برتر که در شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد،معرفی می شوند.
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۲۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید