اخبار

زمینه سازی تشکیل شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان نساجی استان یزد

زمینه سازی تشکیل شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان نساجی استان یزد
جلسه بررسی شرایط تشکیل شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان واحدهای نساجی استان یزد تشکیل شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:پیرو هماهنگی حسینی مشاور معاون محترم امور تعاون وزارت متبوع،جلسه ای با حضور تعدادی از مدیران عامل شرکت های نساجی استان در سالن اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد تشکیل شد.

ابتدا حسینی با تاکید بر ضرورت تشکیل شرکت تعاونی تامین نیاز واحدهای نساجی در یزد،گفت:گسترش فعالیت های اقتصادی در حوزه تعاون،رشد و پیشرفت اجتماعی و فرهنگی را نیز برای جامعه به همراه دارد،از این رو باید این فرآیند مهم که اساس آن همدلی می باشد،در تمام شاخه ها مورد توجه قرار گیرد.  

سپس امیر یوسفی مدیر تعاون اداره کل، مواردی را در خصوص وضعیت شرکت های تامین نیاز موجود و ضرورت آسیب شناسی آن ها عنوان کرد.

وی اظهار داشت:هدف اصلی از تشکیل یک شرکت تعاونی استفاده از نیروی فردی اعضا در همکاری جمعی است که  امروزه تعاون اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و می تواند در بهره وری بهینه از شرایط زندگی، کار و تولید و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی جامعه مؤثر باشد.

در پایان مدیران عامل شرکت های نساجی استان مسائل و مشکلات خود را عنوان نمودند و پس از تبادل نظر و بررسی مقرر شد موراد برای جلسه بعد پیگیری شود.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید