اخبار

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:عملکرد هیئت های حل اختلاف،زمینه ساز نگاه مثبت به فرهنگ کار و تلاش

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:عملکرد هیئت های حل اختلاف،زمینه ساز نگاه مثبت به فرهنگ کار و تلاش
جلسه هم اندیشی اعضاء هیئت های حل اختلاف شهرستان یزد با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مدیر روابط کار این اداره کل برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این جلسه محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت:هیئت های حل اختلاف به عنوان یک مرجع عالی رتبه در انجام کار شایسته در استان ها به فعالیت می پردازند.

ریاحی اظهار داشت:این حوزه می تواند نقش داوری و سازشی خوبی بین جامعه کارگری و کارفرمایی ایفا کند که نتیجه این کار می تواند موجب توسعه پایه های اجتماعی و در نهایت پیشرفت اقتصادی یک جامعه باشد.

وی افزود:خروجی عملکرد هیئت های حل اختلاف می تواند زمینه ساز افزایش تولید،نگاه مثبت  به فرهنگ کار و تلاش و اطمینان سازی برای مردم و جامعه هدف شود.

علی شیخی،مدیر روابط کار این اداره کل نیز با تاکید بر حضور به  موقع افراد در جلسات،گفت:رسیدگی به پرونده ها باید با دقت و کیفیت انجام شده و تمامی اعضا سعی نمایند که در جایگاه قضاوت،رضایت خداوند را سر لوحه کار خود قرار دهند.

شیخی بیان کرد:باید با تلاش و برنامه ریزی از اطاله دادرسی با صدور آرا به موقع، جلوگیری و حل مشکلات پیش رو مراجعه کنندگان را تسریع بخشید.

در پایان ضمن اعطا اعتبار نامه اعضای شورای حل اختلاف شهرستان یزد،در راستای بهبود عملکرد این هیئت ها بحث و هم اندیشی صورت گرفت.

۶ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید