اخبار

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی: خرمشهر و دزفول نماد ایستادگی ملت ایران هستند/سوم خرداد تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نمادی از استقلال کشور است

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی: خرمشهر و دزفول نماد ایستادگی ملت ایران هستند/سوم خرداد تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نمادی از استقلال کشور است
دکتر ربیعی گفت: شهرهای دزفول و خرمشهر نماد ایستادگی ملت ایران به شمار می روند .

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: شهرهای دزفول و خرمشهر نماد ایستادگی ملت ایران به شمار می روند.

دکتر علی ربیعی عصر امروز در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی شهدای کارگر دزفول با بیان اینکه تاریخ هر ملتی با اتفاقات آن شناخته می شود، اظهار کرد: سوم و چهارم خرداد ماه برای کشور ما تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نمادی از استقلال کشور ما است.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: سوم و چهارم خرداد نماد ملتی است که در مقابل تجاوزگری ها ایستادگی کرد و استقلال کشور خود را به دست آورد.

دکتر ربیعی با بیان اینکه ما برای ادای دین به خوزستان آمده ایم، بیان کرد: این استان بیش از هزار و ۳۰ شهید کارگر دارد که خدمت بزرگی به خاک ایران کرده است.

وی عنوان کرد: این مجموعه ورزشی با ۲۴ میلیارد ریال اعتبار دین کوچکی به دزفول شهر مقاومت است و به دنبال احداث سالن چند منظوره  ۱۱ هزار متر مربعی در کنار آن هستیم.

دکتر ربیعی همچنین با اشاره به افزایش خدمات ورزشی به کارگران گفت: با اعتبار تخصیص یافته در دولت تدبیر و امید، استخر مجموعه ورزشی شهدای کارگر مسجدسلیمان نیز تکمیل و به مناسبت دهه فجر سال گذشته به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: هم اکنون پروژه های استخر مجموعه ورزشی شهدای کارگر اندیمشک، احداث مجموعه و سالن ورزشی چند منظوره مجموعه ورزشی شهدای کارگر شوشتر و سالن ورزشی چند منظوره مجموعه ورزشی شهدای کارگر مسجدسلیمان مراحل نهایی و تکمیلی خود را طی می کنند و به زودی آماده بهره برداری می شوند.

۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۵۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید