اخبار

با ابلاغ بخشنامه از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کلیه سازمانها و صندوق های تابعه صورت گرفت : جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل

با ابلاغ بخشنامه از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کلیه سازمانها و صندوق های تابعه صورت گرفت : جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ بخشنامه ای به کلیه سازمانها و صندوق های تابعه جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل را تعیین کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرو دیدار صمیمی کارگران و  مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رهبر معظم انقلاب ، و تاکیدات معظم له مبنی بر مصارف دستگاههای دولتی از تولیدات داخلی ،  دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ بخشنامه ای به کلیه سازمانها و صندوق های تابعه جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخلی  را تعیین کرد.
متن کامل بخشنامه به این شرح است .
حسب الامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، در دیدار صمیمی کارگران و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورخ 9 اردیبهشت 1394 مبنی بر الزام دولت در جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل ، بدین وسیله موارد زیر ابلاغ می گردد.
1- روسای سازمانها و صندوق های تابعه موظفند ، کمیته ای به منظور بررسی خرید های  خارجی تشکیل ، تا ضمن بررسی ضرورت و عدم وجود تکنولوژی کالای مشابه داخلی ، امکان جایگزینی و امکان ساخت داخل را بررسی نمایند.
2- کمیته مذکور لیست خریدهای خارجی در مجموعه های تابعه را جمع آوری و تصمیم مناسب را اتخاذ خواهند نمود.
3- ضروری است ظرف دو ماه نتایج اقدامات به عمل آمده گزارش شود و نظارت بر حسن اجرای بخشنامه بر عهده روسای سازمانها و صندوقها می باشد.
علی ربیعی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید