اخبار

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در دیدار با دکتر ربیعی: قشر ثروتمند نباید یارانه بگیرد/ اقدام وزیر کار در حذف یارانه ها قابل تقدیر است

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در دیدار با دکتر ربیعی: قشر ثروتمند نباید یارانه بگیرد/ اقدام وزیر کار در حذف یارانه ها قابل تقدیر است
آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: حذف یارانه ثروتمندان شجاعت می‌خواهد و نباید قشر ثروتمند یارانه بگیرند، به نظر من ۵۰ درصد یارانه‌بگیران به این مبلغ ۴۵ هزار تومان نیاز ندارند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در اولین روز هفته کارگر  در دیدار با دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: یارانه‌ها از ابتدا اشتباه بزرگی بود، شعارهای روزمره را ملاک قرار داده‌اند و آینده را به خطر انداختند اما چیزی که داده شد پس‌گرفتن آن سخت است.
مرجع تقلید شیعیان افزود: دلیلی ندارد که 70 میلیون نفر از بودجه مملکت تغذیه شوند چراکه بیت‌المال متعلق به نیازمندان است.
آیت‌الله مکارم شیرازی با تقدیر از اقدام وزیر تعاون، کار و رفاه در حذف یارانه ها گفت: حذف یارانه ثروتمندان شجاعت می‌خواهد و نباید قشر ثروتمند یارانه بگیرد؛ به نظر من 50 درصد به این مبلغ 45 هزار تومان نیاز ندارند و نباید بگیرند چراکه گرفتن این مبلغ شبهه شرعی دارد. این کار مهم یعنی حذف یارانه ثروتمندان باید انجام شود و البته عوارضی دارد اما آیندگان به شما درود می‌فرستند.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید