اخبار

حضور پر شور کارگران شهرستان اردکان در جشن پیروزی شکوهنمد انقلاب

حضور پر شور کارگران شهرستان اردکان در جشن پیروزی شکوهنمد انقلاب
مراسم جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،ویژه کارگران و خانواده هایشان،به همت اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی اردکان و کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد گرامیداشت دهه فجر استان، در سالن دانشکده شهید بهشتی اردکان در دو شب متوالی برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم با تبریک ایام الله مبارک دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این دهه یادگار امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و ثمره خون هزاران شهید است و بر ما تکلیف الهی است که علاوه بر پاسداری ازمجد و عظمت جمهوری اسلامی ایران، این ایام شکوهمند را به بهترین شکل گرامی داریم.


وی با بیان اینکه رفاه اجتماعی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی می باشد  که در آن حفظ کرامت انسانی، مسئولیت پذیری افراد جامعه و ارتقا توانمندی ها باید مورد توجه قرار گیرد،به ارائه گزارشی از فعالیت های شورای هماهنگی تعاون، کارورفاه اجتماعی استان پرداخت.

ریاحی در ادامه با بیان اینکه کارگران از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که با تلاش و کوشش در راستای رشد و تعالی جامعه فعالیت می کنند، تصریح کرد: دیروز با همت و بصیرت کارگران و همه مردم ایران، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و امروز هم با تلاش و جدیت کارگران، کشور ما به درجه ای از توسعه و پیشرفت رسیده که دشمن را به هراس انداخته است.

وی اظهارداشت؛ تلاش کارگران در تمامی عرصه ها موجب قطع وابستگی ما به کشورهای دیگر در بخش های مختلف شده و امروز در بسیاری از زمینه ها در تولیدات داخلی پیشتاز هستیم.

وی با اشاره به اهمیت کار و تلاش در جامعه اسلامی، نقش کارگران را در توسعه و پیشرفت کشور را بسیار موثر دانست و افزود: در دین مبین اسلام کار از منزلت بالایی برخوردار بوده و خداوند به کارگر ارزش ذاتی داده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان نیز با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: همدلی، تعاون و همبستگی منشاء پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

 
 
محمد فتاحی گفت: پیروی از ولایت فقیه نیز رمز پایداری و استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان اردکان بیش از 24 هزار کارگر مشغول فعالیت می باشند تصریح کرد: کارفرما باید بیش ازاین به کارگر زحمت کش توجه کند.


در این مراسم پر شور که  با اجرای سرودهای انقلابی، برگزاری مسابقات، نمایش طنز و موسیقی همراه بود،فرماندار، شهردار، رئیس شورای شهر، دیگر مسئولان و نیز بیش از 2هزار خانواده کارگری حضور داشتند.

تصاویر

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید