اخبار

معاون برنامه ریزی استاندار یزد:خاتم می تواند به یکی از شهرستان های معدن خیز استان تبدیل شود

معاون برنامه ریزی استاندار یزد:خاتم می تواند به یکی از شهرستان های معدن خیز استان تبدیل شود
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان خاتم با حضور معاون برنامه ریزی استاندار،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی،امام جمعه،فرماندار خاتم و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این نشست محمد رضا بابایی،معاون برنامه ریزی استاندار،ضمن تبریک ایام الله مبارک دهه فجر،اظهار داشت؛برای تمام شهرستان ها سند توسعه اشتغال تدوین شده است و در همین راستا باید نسبت به جذب ایده های خلاق،منابع و امکانات موجود اقدام شود.

وی با اشاره به اینکه بخشی از اشتغال استان ما را می تواند صنعت و معدن شهرستان خاتم تشکیل دهد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است،گفت:خاتم می تواند به یکی از شهرستان های معدن خیز استان یزد تبدیل شود.

در ادامه محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،بر اینکه افراد باید مهارت لازم در ورود به بازار کار را در زمان خود و از مقاطع پایین تحصیلی آموزش ببینند،تاکید کرد و افزود:انتقال دانش و مهارت در حوزه کارآفرینی و اشتغال،نیازمند بینشی عمیق در ایجاد خود باوری برای نسل جوان است.

ریاحی گفت:نگاه اصلی ما باید نگاه آمایش سرزمین باشد تا از این طریق بتوانیم روابط بین عوامل انسانی،اقتصادی و محیطی را برای بهره گیری بهینه و پایدار از استعداد ها و ظرفیت های موجود در استان به کار گیریم.

در پایان فریبا آیت اللهی،مدیر اشتغال و کارآفرینی ،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد به ارائه گرازش وضعیت اشتغال در استان و شهرستان خاتم پرداخت.
۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید