اخبار

تعاون،ثمره ارزشمند انقلاب اسلامی در پیشرفت و توسعه کشور

تعاون،ثمره ارزشمند انقلاب اسلامی در پیشرفت و توسعه کشور
به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در دهه مبارک فجر ، بازدید از شرکت تعاونی دستاورد شیخداد با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،برخی از مدیران ستادی این اداره کل و دبیر اتاق تعاون انجام شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این بازدید محمد حسین ریاحی ،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،ضمن تبریک سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،رهبری امام خمینی(ره) را رکن اصلی پیروزی انقلاب بیان و تعاون را یکی از ثمرات ارزشمند این پیروزی در پیشرفت و توسعه کشور دانست.

در ادامه محمد حسین ریاحی گفت:فعالیت های تعاونی بر پدیده های اصلی اقتصادی،اجتماعی و سیاسی جامعه تاثیر گذار می باشد و می تواند در کاهش تورم،افزایش سطح رفاه و اشتغال به طور مستقیم نقش آفرینی کند.

وی اظهار داشت؛تعاونی ها در بستر سازی برای رشد سریع اقتصادی از طریق تجمیع سرمایه های کوچک مردم  در راستای فعالیت های مختلف با جلب مشارکت بخش های دولتی،خصوصی و خارجی می توانند سهم بزرگی در  ارتقاء جامعه ایفا نمایند.

ریاحی در ادامه توانمند سازی و ارتقا سلامت جسمی و روحی معلولین را بهره گیری حداکثری از باقی مانده توانمندی های افراد دانست و اشتغال زایی برای این قشر را زمینه ساز هویت ،شخصیت اجتماعی و ارتقاء اعتماد به نفس ذکر کرد.

در پایان به مناسبت تبریک سی و ششمین بهار انقلاب و سپاس از فعالیت این مجموعه توانمند،پیامی از سوی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دفتر یادداشت شرکت تعاونی دستاورد شیخداد به تحریر در آمد.

تصویر

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید