اخبار

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی:خود باوری و روحیه مشارکتی در مردم از برکات انقلاب است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی:خود باوری و روحیه مشارکتی در مردم از برکات انقلاب است
در دومین روز از دهه مبارک فجر که روز انقلاب اسلامی،مردم سالاری دینی،مدیریت جهاد و اقتصاد مقاوتی نام گرفته است ،با تاکید بر خدامحوری در کارها،خدمت به مردم و استفاده از ظرفیت های موجود؛مسئولین،اعضای شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از تشکلات کارگری و کارفرمایی به همراهی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد ،با آیت الله ناصری نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار و به بحث و تبادل نظر درباره مسائل و موضوعات مربوط به جامعه کارگری و کارفرمایی وفعالیت مجموعه های خود پرداختند.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: آیت الله ناصری،نماینده محترم ولی فقیه در استان، حیات  و ماندگاری انقلاب را ارزش های اسلامی دانست و با اشاره به جایگاه مهم اخلاص در کار گفت:ما توانمندی هایی داریم که باید از ظرفیت های آن حداکثر استفاده را در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی به کار ببندیم.

امام جمعه یزد با بیان اینکه ما باید بتوانیم تولید با کیفیت را افزایش داده و وابستگی به سایر کشورها را کم نماییم،اظهار داشت،توجه به فرهنگ اسلامی کار،عدم کم کردن ساعت های کاری و افزایش مهارت ها باید در سرلوحه فعالیت ها برنامه ریزی و قرار گیرد.

محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،نیز در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر،پیروزی انقلاب اسلامی را یکی از بزرگ ترین تحولات در جهان دانست و گفت:این انقلاب روحیه جهاد،ایثار و از خودگذشگی را در مردم تقویت نموده است که حاصل آن دستاوردهای پر افتخار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ریاحی در ادامه افزود؛ایجاد خود باوری،ارتقا روحیه مشارکتی در مردم،استقلال خواهی و ظلم ستیزی  از برکات شاخص این انقلاب به رهبری امام خمینی (ره) می باشد،که امروزه زمینه ساز بسیاری از موفقیت ها و سربلندی برای کشور عزیزمان را فراهم آورده است.

وی توسعه دانش و آگاهی، خدمت به مردم و  رفاه اجتماعی را از برکات انقلاب دانسته و خاطر نشان کرد این مهم باید بیشتر مورد توجه گرفته و در ارتقا آن تلاش گسترده صورت پذیرد.

در پایان مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، به ارائه گزارش جامعی از عملکرد دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی پرداخت.

شایان ذکر است،با توجه به حمایت و همراهی ویژه نماینده محترم ولی فقیه،از سوی مدیران شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی،نماد قدرانی به پاس زحمات بی دریغ  به ایشان تقدیم شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید