اخبار

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد میزبان اصحاب رسانه در نشست خبری دستاوردهای انقلاب

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد میزبان اصحاب رسانه در نشست خبری دستاوردهای انقلاب
در آغازین روز از دهه پر افتخار فجر،روزی که امام آمد و تجدید بنای دین،شکوه مذهب و استواری امت اسلام را آورد، نشست خبری،محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه این استان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این نشست خبری که با حضور داود پاک طینت ،مدیر کل روابط عمومی استانداری،مدیران داخلی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، در روز دوازدهم بهمن ماه،روز ورود با عظمت امام خمینی به کشور زیزمان برگزار و با نام انقلاب اسلامی،امام خمینی،ولایت فقیه و رهبری مزین گشته ،ابتدا محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کارر و رفاه اجتماعی،ضمن خیر مقدم و تبریک سالگرد غرور آفرین پیروزی انقلاب اسلامی و درود بر شهدای گرانقدر،به توصیه های حضرت امام خمینی درباره رسالت مطبوعات در مسیر صحیح اطلاع رسانی،فرهنگ سازی اجتماعی و گسترش ارزش های اسلامی-انقلابی پرداخت و گفت:فعالین رسانه ای رسالت بزرگ اطلاع رسانی صادقانه،نقد و نظارت،آگاه سازی و تاثیر گذاری بر فرهنگ عمومی را بر عهده دارند.

وی در ادامه افزود،افرادی که با رسانه ها سر و کار دارند به عنوان بالاترین فکر برای گسترش ایده ها و اخبار در جامعه محسوب می  شوند و باید با نگاه بلند خود در راستای تنویر افکار و ایجاد تعامل بین مردم و مسئولین تلاش نمایند.

پس از ارائه عملکرد یک ساله این اداره کل توسط روابط عمومی ،ریاحی دستاوردها و سرافرازی امروز کشور عزیزمان را به برکت انقلاب و مرهون ایثار و مجاهدت های شهدای گرانقدر دانست و گفت:اصحاب رسانه برای آگاه سازی نسل جوان با آرمان های امام،ایجاد گسترش فرهنگ تعاون و کار می تواند بزرگ ترین رسالت را ایفا نمایند.

سپس خبرنگاران به ایراد سوالاتی در حوزه اشتغال؛کارآفرینی،تعاون،رفاه اجتماعی و اتفاقات اخیر مربوط به قشر کارگر مطرح و مدیر کل و معاونین حوزه های مختلف در این راستا به پاسخ و تبادل نظر با حاضرین در جلسه پرداختند.

در پایان این مراسم به رسم یادبود و به مناسب تبریک سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از خبرنگاران و تلاشگران رسانه ای استان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

تصاویر

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۶:۰۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید