اخبار

رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد:توجه ویژه به آشنایی نسل جوان با آرمان های امام در جشن پیروزی انقلاب

رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد:توجه ویژه به آشنایی نسل جوان با آرمان های امام در جشن پیروزی انقلاب
جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور نماینده محترم ولی فقیه،استاندار،مدیران،روسای کمیته ها و مسولین استانی و با هدف هم اندیشی و ارائه برنامه ها،در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:آیت الله ناصری امام جمعه محترم یزد در این جلسه با تاکید بر اهمیت و جایگاه مهم دهه فجر،گفت:خداوند متعال در دهه فجر عنایت ویژه ای به ملت ایران و پیروان انقلاب داشته است و توکل و توجه حضرت امام خمینی(ره) بود که باعث پیروزی و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

نماینده  ولی فقیه در استان،اظهار داشت،در ایام الله دهه فجر،باید به آرمان های امام و اسلام ناب محمدی،حاکمیت خدا و دین بر جامعه،ترسیم پیاده کردن نظام الهی و اسلامی توجه کرده و برنامه ریزی جامعی برای این قضیه داشته باشیم.

محمد حسین ریاحی،رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان نیز بر توجه ویژه آشنایی نسل جوان با آرمان های امام خمینی (ره) در جشن پیروزی انقلاب تاکید و اذعان داشت،این کمیته اهداف مهمی چون،حضور جامعه هدف در صحنه برای تجدید پیمان و احیاء اسلام،تنویر فرهنگ کار،فرهنگ تعاون و توجه به روابط و افزایش نشاط اجتماعی مبتنی بر ارزش های ماندگار انقلاب اسلامی را در برنامه های خود دنبال می کند.

ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ارائه نکات اخلاقی و آرمانی از بیانات امام خمینی(ره) و بزرگان و معرفی حقیقت واقعی انقلاب به مردم در این روزها بسیار ضرورت دارد، اهم برنامه های کمیته کارگری را اینگونه عنوان کرد:

-دیدار و تجدید پیمان تشکل های کارگری –کارفرمایی و اعضای شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه،ائمه جمعه و استاندار محترم.

-جلسه هم اندیشی اعضای هیئت های حل اختلاف با حضور رئیس کل دادگستری.

-افتتاح و بازدید از چند شرکت تعاونی در سراسر استان.

-بهره برداری از ساختمان های جدید اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های ورزشی کارگری در سطح استان.

-برگزاری جشنواره فرهنگی- هنری کارگری در روز ورود امام خمینی (ره)،با حضور استاندار محترم و در شهرستان ها در طول دهه فجر.

-تجلیل از فعالین عرصه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز.

-تجلیل از ورزشکاران جامعه بزرگ کارگری.

-حضور پر شور کارگران و کارفرمایان در مراسم راهپیمایی باشکوه 22 بهمن.

شایان ذکر است در این جلسه مسولین و کمیته های مختلف به ارائه برنامه های خود پرداخته و پیشنهاداتی جهت ارتقا برگزاری مراسم های مربوط به جشن پیروزی انقلاب مطرح شد.

تصاویر

۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۴:۲۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید