اخبار

نشست هم اندیشی اعضای کارگروه اشتغال شهرستان ابرکوه

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ابرکوه با حضور مسئولین ادارات ، رؤسای بانکها و سایر اعضا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این جلسه سید نبی رسولی فرماندار شهرستان ابرکوه، ضمن بیان اهمیت کارگروه تخصصی اشتغال و اهداف شایسته آن اظهار داشت: کلیه دستگاه های سطح شهرستان چه دولتی و چه خصوصی باید در این راستا با یکدیگر همکاری و هماهنگی کافی داشته باشند تا بتوانیم به بهترین شکل سرمایه های ملی را وصول و در زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان به مصرف برسانیم.

 وی در ادامه گفت: در زمینه ایجاد اشتغال یکی از نقش های اصلی بر عهده بانک ها می باشد که باید با انعطاف پذیری مناسب برای پرداخت تسهیلات، این نقش را به بهترین شکل ایفا نمایند.

ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه نیز اظهار داشت؛ توسط این اداره، کارگروه تخصصی اشتغال شامل 6 زیرمجموعه در زمینه های کشاورزی، صنعت و معدن، تجارت و اصناف، صنایع دستی و گردشگری، فنی و مهندسی، اشتغال بانوان و مشاغل خانگی تشکیل شده و با برگزاری جلسات متعدد فعالیت های خود را پیش می برند.

 در ادامه این نشست،روسای بانکها گزارشی از پرداخت تسهیلات اشتغالزا در سال جاری را ارائه نموده و بخشداران بخش مرکزی و بهمن، مسئولین بانک ها، و دیگر حضار به بیان راهکار و پیشنهادهایی در راستای عملی نمودن اهداف این کارگروه ارائه نمودند.

۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید