اخبار

نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی:راهکارهای مهار تورم در سایه حمایت و پرورش نیروی انسانی کارآفرین

نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی:راهکارهای مهار تورم در سایه حمایت و پرورش نیروی انسانی کارآفرین
نشست هم اندیشی و تبادل نظر اعضای شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی و تشکلات کارگری-کارفرمایی استان یزد با حضور محمد رضا تابش،نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در ابتدا محمد صابری،مدیر کل تامین اجتماعی استان،گزارشی از عملکرد سازمان مربوطه بیان و گفت:ما همواره در کنار جامعه کارگری و کارفرمایی حضور داریم و معتقدیم تا کارگری نباشد،کارفرمایی نیست و تا این دو نباشند،تامین اجتماعی معنایی ندارد.

سپس محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،در خصوص برنامه های ستاد دهه فجر با حضور پر شور تشکلات کارگری و کارفرمایی استان مباحثی را مطرح کرد و گفت: باید برای ارتقا وضعیت جامعه کارگری در سطح استان راهکاریی را ارائه و اجرا نمائیم.

پس از ارائه گزارش توسط سایر اعضا شورای هماهنگی و تشکلات کارگری-کارفرمایی؛ موضوعات مربوط به خدمات درمان،مشکلات مسکن کارگری،کاروزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در واحدهای تولیدی،آموزش تخصصی به کارگران مطرح و سپس تابش،نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی به بحث و تبادل نظر در این راستا پرداخت.

در ادامه،محمد رضا تابش،اظهار داشت؛هدف از تشکیل چنین جلساتی رسیدن به پیشنهادات و راهکار هایی است که بتواند در استان و کشور موثر واقع شود.

وی همفکری برای شناخت و پرورش طرح های کاربردی را برای پیاده سازی در سطوح مختلف ضروری و  خواستار گسترش دیدگاه راهبردی در بین مسولان شد.

تابش،پس از تاکید بر اجرای اثربخش برنامه های دهه فجر،گفت:برای فراهم آوردن زمینه فکر،اشتغال و کارآفرینی،باید از پتانسیل های مهم و ظرفیت های طبیعی کشور و افراد توانمند استفاده نماییم.

محمد رضا تابش با بیان اینکه برای رسیدن به توسعه باید در راستای رشد اقتصادی،رفاه،عدالت اجتماعی و حفظ محیط زیست منطبق بر معیارهای جدید تلاش کنیم؛گفت:می توان با حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی و پرورش نیروی انسانی کارآفرین،بهترین راهکارها را برای مهار تورم ارائه نماییم.

در پایان تابش بر توانمند سازی مردم برای کاهش آسیب ها و افزایش رفاه اجتماعی تاکید کرد.

تصاویر

۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید