اخبار

جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با محوریت برنامه های دهه فجر

جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با محوریت برنامه های دهه فجر
جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با محوریت ارائه برنامه های مربوط به گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر،با حضور مهدی جمالی؛مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت متبوع، عبدالرحیم شهسواری؛قائم مقام مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور ،اعضا شورا و ستاد گرامیداشت دهه فجر استان یزد تشکیل شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این جلسه پس از ارائه دستور کار و اقدامات صورت گرفته در این شورا، شهسواری؛قائم مقام مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی،اظهار داشت؛ما اگر در جامعه بخواهیم فرهنگ کار را متجلی سازیم، باید قطعا به مناسبات انسانی توجه نماییم که خوشبختانه در استان یزد،فرهنگ کار ،قناعت بر مبنای تلاش است.

مهدی جمالی؛مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی نیز در این جلسه گفت:از زمان تشکیل دولت تدبیر و امید،نگاه ویژه به سازمان های تابعه ایجاد شده و حفظ این هویت و وحدت نیازمند فعالیت به صورت متحد می باشد.

محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، در ادامه اظهار داشت؛تلاش می کنیم جدای از تنویر افکار،با برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم های مربوط به بهار انقلاب،در راستای ایجاد نشاط اجتماعی کارگران نیز تلاش نماییم.

جلیل عفتی،مدیر کل بهزیستی استان نیز، با مطرح نمودن موضوع آسیب های اجتماعی،سهم مشارکت های مردمی را به عنوان سرمایه بزرگ اجتماعی بسیار موثر دانست و گفت:ظرفیت و پتانسیل های  خوبی در استان یزد برای ارائه خدمات در حمایت از قشر آسیب پذیر وجود دارد که اعتماد سازی و خدمت شفاف تر و صادقانه سبب افزایش این مشارکت ها می شود.

سپس سعید زارع،دبیر ستاد دهه فجر استان ،این ستاد را از مستحکم ترین ستاد هایی دانست که  تا کنون در کشور تشکیل شده است و گفت:حضور پر شور کارگران و کافرمایان در مراسم های مختلف جشن ،راهپیمایی و سایر برنامه های پیروزی انقلاب ،تجدید پیمان دوباره با آرمان های امام (ره) است.

در این جلسه پیشنهادات و برنامه های مربوط به بزرگداشت دهه فجر بررسی و در قالب یک برنامه جامع در دستور کار قرار گرفت.

تصاویر

۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید