اخبار

منابع انسانی مهم ترین دارایی یک سازمان و مدیریت آن کلید موفقیت

منابع انسانی مهم ترین دارایی یک سازمان و مدیریت آن کلید موفقیت
نشست ارزیابی و بررسی وضعیت منابع انسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، با حضور مهدی جمالی؛مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت متبوع،محمد حسین ریاحی؛مدیر کل، مدیران ستادی ،روسا شهرستان ها و کارشناسان این اداره کل برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این جلسه مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت متبوع ضمن تقدیر و تشکر از تلاشگران این اداره اظهار داشت،آنچه در سازمان موجب بهره وری واقعی،مدوام و مستمر می گردد،سرمایه انسانی متعهد و متخصص به کار است،که خوشبختانه استان یزد از این ثروت بزرگ،غنی می باشد.

وی شکوفایی و بهره وری در سازمان را وابسته به عواملی چون،کسب مهارت،مدیریت،فراهم کردن محیط کاری سالم از نظر اخلاقی و رفتاری،ایجاد اعتماد و تقویت روحیه کارکنان دانست.

محمد حسین ریاحی در ادامه گفت:امروزه نیروی انسانی در سازمان ها از سایر مولفه ها داری اهمیت بیشتری می باشد که رسالت هم سو نمودن و هماهنگی فعالیت ها با اهداف عالی را عهده دار است.

وی بیان کرد:افزایش رضایت شغلی و زنده نگه داشتن روحیه تلاش با هدف خدمت رسانی مناسب به ارباب رجوع و پشرفت اهداف سازمانی از برنامه های مهمی است که همواره باید مورد توجه قرار گرفته و برای بهبود آن تلاش کنیم.

در پایان این جلسه مسائل و مشکلات حاضرین در جلسه مطرح و راهکارهای پیشنهادی در راستای ارتقاء وضعیت موجود ارائه گردید.

۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید