اخبار

برگزاری کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان بافق

برگزاری کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان بافق
جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان بافق؛باحضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد .

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این جلسه محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، ضمن اشاره به اهمیت موضوع کارآفرینی و نقش آن در توسعه اشتغال بر نهادینه کردن مقوله کارآفرینی در جامعه تاکید نمود .

ریاحی گفت:ایده پردازی و خلاقیت می بایست از زمان کودکی و در مراحل آموزشی ابتدایی به افراد آموخته شود که در این راستا باید با هم فکری یکدیگر برنامه هایی هدفمند اجرا نماییم.لزوم ارتباط  رشته های تحصیلی با فرصتهای شغلی موجود نیز مورد اشاره ایشان قرار گرفت.

در ادامه آیت اللهی مدیر کارآفرینی و اشتغال این اداره نیز  به ظرفیت های  موجود در زمینه اشتغال اشاره و بحث مشاغل خانگی ، تسهیلات ،استفاده از ظرفیت کاریابی ها را از بسترهای شاخص در امر اشتغالزایی برشمرد .

دشت آبادی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق  نیز در این جلسه ضمن بیان اهمیت و جایگاه امر اشتغال در جامعه به محوریت موضوع اشتغال از دو زاویه تعالی فرد و جامعه اشاره نمود و همچنین تنگاتنگی مبحث اشتغال را با موانع توسعه ملی از قبیل فقر – نابرابری –وضعیت سرمایه اجتماعی و مسائل کلان اقتصادی را یادآور شد.

وی ضمن ارائه وضعیت آماری میزان تعهد و تحقق اشتغال در دستگاههای ذیربط ،از نمایندگان  دستگاههای اجرایی خواست نسبت به تحقق اشتغال پیش بینی شده اهتمام لازم را بعمل آورند.
۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید