اخبار

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت: باید در میان روابط عمومی های دستگاه های دولتی همگرایی بوجود بیاید

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت: باید در میان روابط عمومی های دستگاه های دولتی همگرایی بوجود بیاید
علیرضا معزی گفت: همگرایی و هماهنگی میان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی دولت رمز اصلی موفقیت در انجام وظایف و دست یابی به اهداف تعیین شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی علیرضا معزی  دبیر شورای اطلاع رسانی دولت امروز در نشست شورای هماهنگی روسای مراکزروابط عمومی واطلاع رسانی دستگاه های اجرایی کشورکه در مجموعه فرهنگی تلاش برگزارشد با تاکید بر اصل همگرایی میان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی گفت: همگرایی و هماهنگی میان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی دولت رمز اصلی موفقیت در انجام وظایف و دست یابی به اهداف تعیین شده است.

علیرضا معزی با اشاره به اینکه  رشد فضاهای ارتباطی و گسترش فناوری های نوین سبب کاهش نیاز افکار عمومی به اطلاع رسانی نشده گفت: در چنین فضایی به جهت وجود تعدد نظرات و بالا رفتن دسترسی افکارعمومی به انواع اطلاعات و اطلاعات نماها در سریع ترین زمان ممکن نیاز به اطلاع رسانی دقیق بیشتر شده است و چه بسا رسالت و وظیفه روابط عمومی های دستگاه های دولتی بیشتر از گذشته نیز شده است.

معزی گفت: مدیران مراکز روابط عمومی دستگاه های اجرایی دولت نه تنها نسبت به دستگاه اجرایی خود بلکه باید نسبت به کل دولت احساس مسئولیت کنند و در این بین از تعامل، همفکری و همکاری با یکدیگر در پیشبرد اهداف بهره مند شوند.

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه نگاه دولت یازدهم به روابط عمومی ها متفاوت و از دریچه علمی و فناورانه است گفت: روابط عمومی ها باید به سلاح علم و فناوری روز مسلح باشندو با صداقت، جدیت و موشکافانه خدمات دولت را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

۹ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید