اخبار

جلسه هماهنگی و هم اندیشی هیئت مدیره اتاق تعاون برگزار شد

جلسه هماهنگی و هم اندیشی هیئت مدیره اتاق تعاون برگزار شد
جلسه هماهنگی و هم اندیشی هیئت مدیره اتاق تعاون،با حضور محمد حسین ریاحی، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد و امیر یوسفی،مدیر تعاون این اداره برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر ضرورت و اهمیت تعاون اظهار داشت؛نقطه نظرات و پیشنهادات موثر  جمع آوری،ساماندهی و با هدف گسترش فعالیت های بخش تعاون در استان به صورت هدف مند اجرایی گردد.

ریاحی خاطر نشان کرد:هدف ما ایجاد شرایطی برای فعالیت تعاونی ها در راستای تبدیل سرمایه گذاری های خرد به کلان می باشد و تعاونی می تواند به عنوان متولی بخش تولید و خدمات،این منابع محدود را در اختیار گرفته و با گسترش فعالیت ها ،شرایط انبوه اقتصادی، فراهم  نماید.

محمد حسین ریاحی گفت:ترویج فرهنگ تعاون و توجه به گسترش فعالیت اجتماعی از ضرورت های مهم امروز بخش تعاون می باشد.وی ابراز امیدواری کرد خروجی فعالیت هایی که در حال انجام است به گونه ای باشد که سبب جذب سایر افراد به فعالیت گروهی در عرصه اقتصاد شود.

در این جلسه دبیر و اعضای اتاق‌ تعاون به ارائه گزارش عملکرد و بیان دیدگاه و نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در بخش تعاون و برنامه‌های آینده پرداختند.
۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید