اخبار

سومین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد

سومین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد
جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،با حضور مدیر کل،مدیران ستادی و روسای شهرستان ها در محل مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در ابتدا پس از ارائه گزارش و بررسی مربوط به تصمیم های جلسات قبل،محمد حسین ریاحی گفت:هدف از برگزاری نشست های هم اندیشی اداری،شناخت فرصت ها و تبدیل نقاط منفی به مثبت جهت پیشبرد اهداف عالی وزارت  است که سبب ارتقا سطح سازمان و خروجی مناسب برای استان یزد می شود.

وی ضمن آرزوی موفقیت و توانمندی برای مدیران و اعضا ستادی،اظهار داشت؛هم افزایی و استفاده از تجارب خوب و موثر یکدیگر در گسترش و بهبود فعالیت ها بسیار موثر و کاربردی می باشد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد،ضمن تاکید بر نظارت جدی مدیران بر فرآیند اجرای فعالیت ها،پیشنهادات و برنامه های ارائه شده از سوی حاضرین در جلسه ،که تا پایان سال می تواند به صورت موثر و کاربردی عملیاتی شوند را به بحث و تبادل نظر گذاشت.

در این جلسه مدیران ستادی و روسای شهرستان ها،هر کدام به صورت جداگانه عملکرد و مسائل پیش روی حوزه کاری خود را بیان و ضمن مشورت با سایر اعضا،تصمیمات موثری اتخاذ نمودند.

محوریت اصلی موضوعات این نشست،بررسی وضعیت کارآفرینی، اشتغال اتباع بیگانه،دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی،قوانین کار،امور اجتماعی و رفاه،فعالیت شرکت های تعاونی و آموزش نیروی انسانی در استان یزد بود.

تصاویر

۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید