اخبار

سمینار مدیریت ایمنی و انرژی با حضور صنعتگران استان یزد

سمینار مدیریت ایمنی و انرژی با حضور صنعتگران استان یزد
به منظور ارتقاء سطح آگاهی مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی و معدنی نسبت به طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی و راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی؛سمینار یک روزه مدیریت ایمنی و مدیریت انرژی با همکاری شرکت سروش مدیریت تحول در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در ابتدای این مراسم مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر از حضور صنعتگران تلاشگر در این نشست،گفت:هدف از برگزاری این سمینار حساس سازی و آگاهی بخشی مدیران صنایع مختلف در زمینه مدیریت ایمنی و بهداشت کار،کارگر و محیط کار؛ و مدیریت انرژی با اعلام سیاست ها،برنامه ها،معیارها و استانداردهای انرژی،تسهیلات و غیره موجود در صنایع مربوطه می باشد.

محمد حسین ریاحی اظهار داشت؛با ظهور فن آوری های جدید و پیچیده تر شدن فعالیت های صنعتی،موضوع مدیریت ایمنی و انرژی مشکل تر و البته با اهمیت تر شده است.در همین راستا صرفه جویی و بهینه سازی انرژی در بین مدیران و کارشناسان صنایع و معادن تا حدود زیادی پذیرفته شده،اما باید زمینه سازی های لازم برای تجهیز و کسب تخصص جهت اجرای عملی پروژه های بهینه سازی در سطح کلان صورت گیرد.

در این سمینار مدرسان پس از ایراد مباحث تخصصی با هدف آگاه سازی و آموزش، به پرسش و پاسخ درباره مسائل و مشکلات موجود با فعالین عرصه صنعت پرداختند.

سمینار مدیریت ایمنی و مدیریت انرژی با تجلیل از کمیته های برتر حفاظت فنی و بهداشت کار 4 واحد تولیدی استان یزد، خاتمه یافت.

تصاویر

۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید