اخبار

نشست توسعه فرهنگ عفاف و حجاب

نشست توسعه فرهنگ عفاف و حجاب
نشست توسعه فرهنگ عفاف و حجاب با حضور عباسعلی رضایی،معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی،سید حسن سالاری،مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استاندار،محمد حسین ریاحی، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از فعالین حوزه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در نمازخانه مجموعه ورزشی-تفریحی کارگران یزد برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: این مراسم با همکاری اداره امور فرهنگی و ورزشی و ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد پیوند معنوی با خاندان عصمت و طهارت و حفظ ارزش های اسلامی برگزار شد.

 ابتدای این نشست فرهنگی زیارت پرفیض عاشورا قرائت و در ادامه مباحثی با موضوع درس آموختن و الگو گرفتن از امام حسین(ع) و شهدای کربلا بیان گردید.

 حجت الاسلام رضوی در سخنان خود،توسعه فرهنگ حجاب و عفاف را از ضرورت های جامعه اسلامی دنست و گفت:یکی از مسائلی که دشمن بسیار به آن توجه دارد،حذف روحیه جهاد و امربه معروف و نهی از منکر در بین مردم کشور ما می باشد.

وی اظهار داشت،همان طور که استاد بزرگ شهید مطهری بیان می کند،حجاب محدودیت نیست،بلکه مصونیت است و ما برای صیانت از این ارزش اخلاقی مهم وظایف سنگینی بر عهده داریم که باید تمام تلاش خود را در حفظ آن به کار بگیریم.

در پایان این مراسم ضمن بیان ارزش و اهمیت موضوع نماز و اشاره به نماز ظهر عاشورا به ذکر مصائبی چند درباره واقعه عاشورا پرداخته شد.

تصاویر

۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۳:۱۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید