اخبار

با حضور وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی؛ کلنگ احداث درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی بافق به زمین زده شد

با حضور وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی؛ کلنگ احداث درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی بافق به زمین زده شد
مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات احداث درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان بافق با حضور علی ربیعی،‌ وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی، استاندار یزد، مدیر کل اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مسوولین استان و شهرستان بافق برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در ابتدای این مراسم دکتر ربیعی، وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه ما به طور جد پیگیر مسائل این درمانگاه هستیم گفت: روز شمار افتتاح این درمانگاه ظرف 24 ماه آینده از هم اکنون آغاز و امیدواریم این درمانگاه ظرف مدت مقرر به بهره برداری برسد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه حدود 90 درصد مردم شهرستان بافق تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند خاطر نشان کرد:‌ خوشحالیم که بخش عمده ای از مردم این شهرستان با صندوق تامین اجتماعی در ارتباط هستند و بنده اعلام می کنم که بیمه هر روز کاراتر و پربارتر از دیروز خواهد بود.

دکتر ربیعی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید حدود 900 هزار نفر به بیمه شدگان تامین اجتماعی اضافه شده اند اظهار داشت:‌ در طرح بیمه سلامت ایرانیان نیز در مجموع شش میلیون نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود پنج میلیون نفر دفترچه بیمه خود را دریافت نموده اند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه با منابع محدودی که در اختیار داریم،‌ می کوشیم در جهت هدفمندی یارانه ها کارهایی صورت گیرد که به معنای واقعی،‌ یارانه ها هدفنمد گردد تصریح کرد: در این خصوص طرح شناسایی فقرا با هدف اجرای دقیق هدفمندی یارانه ها انجام شده است.

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی در پایان با اشاره به شعار رئیس جمهور تحت عنوان "بیمه برای همه ایرانیان، یارانه کالایی برای سفره فقرا" خاطر نشان کرد: وظیفه تحقق این دو شعار به عهده وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی است که در این زمینه تاکنون علاوه بر اجرای طرح بیمه سلامت ایرانیان، هفت میلیون و 500 هزار نفر نیز تحت پوشش بسته حمایت غذایی قرار گرفته اند.

لازم به ذکر است: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان بافق در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع شامل 20 اتاق بستری با امکانات پزشک عمومی و متخصص، داروخانه،‌ دندانپزشکی و آزمایشگاه با هزینه ای حدود هفت میلیارد تومان در میدان ورودی شهر بافق احداث می شود.

روابط عمومی اداره کل
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۳ ۲۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید