اخبار

127میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استان یزد اختصاص یافت

127میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استان یزد اختصاص یافت
مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان یزد میزان تسهیلات تخصیص یافته برای مشاغل خانگی در سال جاری را 127میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود : توزیع بین دستگاهی سهمیه مشاغل خانگی استان توسط دبیرخانه کارگروه اشتغال جمع بندی و پس از تصویب در کارگروه مذکور به دستگاه های دارای سهمیه ابلاغ می گردد.

وی بابیان اینکه از سال 90 تا 92 نیز 890 میلیارد ریال در این زمینه به استان یزد اختصاص یافت گفت : 62میلیارد ریال از این مبلغ در اختیار بهزیستی استان قرار گرفت و متقاضیان به بانک های عامل معرفی شدند که فقط 31 میلیارد توسط بانکها به متقاضیان پرداخت شد.

وی اظهار داشت سهم بنیاد شهید استان 55میلیارد ریال بوده که از این مبلغ 32 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی و 29 میلیارد ریال آن توسط بانکها به متقاضیان پرداخت شده است.

به گفته این مسئول بخش عمده ای از کل تسهیلات یاد شده نیز به صنایع دستی، صنعت و معدن، جهاد کشاورزی، فنی و حرفه ای، ارشاد اسلامی و صندوق مهر امام رضا(ع) تعلق یافته و توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

ریاحی، سهم کمیته امداد استان را 320 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: از این مبلغ، 255 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی که بالغ بر 200میلیارد ریال آن به مددجویان کمیته امداد پرداخت شد و زمینه اشتغال 4900نفر را طی این سه سال فراهم کرد.

روابط عمومی اداره کل

۴ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید