اخبار

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد:استفاده از تمام ظرفیت های استان به منظور توسعه شهرستان مهریز

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد:استفاده از تمام ظرفیت های استان به منظور توسعه شهرستان مهریز
دکتر ریاحی در نشستی با فرماندار و برخی مسئولین شهرستان مهریز مسائل و مشکلات اشتغال و تعاونی های این شهرستان را مورد رصد و ارزیابی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان یزد، سید محمد رستگاری فرماندارشهرستان مهریز گزارشی در خصوص وضعیت شهرستان مهریز ارائه داد، وی خاطر نشان کرد : شهرستان مهریز دارای قابلیت های توسعه ای مناسبی است که می توان با برنامه ریزی، سمت و سوی توسعه بیشتر را در شهرستان شاهد بود.

 در ادامه محمدحسین ریاحی در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت  شهادت مظلومانه امیر المومنین علی(ع) خاطر نشان کرد: شهرستان مهریز با دارا بودن ظرفیت ها و قابلیت های موجود به عنوان قطب کشاورزی ،توریستی ، گردشگری و همچنین قطب کارگری و کارفرمایی در استان مطرح است.

وی با بیان اینکه این شهرستان در صد بالایی از جامعه کارگری را نسبت به جمعیت شهرستان پوشش می دهد گفت:همین مسئله باعث نگاه ویژه مجموعه اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی به وضعیت اشتغال، تولید و تعاونی های این شهرستان شده است به گونه ای که وظیفه ما را در خدمت بیشتربه مردم این منطقه هم در حوزه رفاه اجتماعی و هم در مسائل مربوط به کارگری و کارفرمایی چند برابر می کند.

در ادامه مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی  استان یزد توسعه را در توجه به آمایش همه جانبه سرزمین دانست و اظهار داشت: تناسب رشته های تحصیلی دانشگاهی با محوریت توسعه اقتصادی از جنبه های اصلی توسعه شهرستانی به شمار می رود. وی همچنین پیشرفت درامور رفاهی و ورزشی را منوط به پیگیری و کمک مسئولین استانی و شهرستانی دانست و افزود: امیدواریم مسئولین شهرستان مهریز بتوانند با برنامه ریزی های مناسب و دقیق ،زیر ساخت های لازم را برای رفاه هر چه بیشتر جامعه هدف مورد نظر که همان کارگران هستند ایجاد کنند.

در پایان فرماندار مهریز ضمن تشکر از توجه و زحمات مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی، خواستار حضور مدیرکل استان در شورای برنامه ریزی شهرستان مهریز شد.

۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۵:۳۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید