اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با فرماندار شهرستان اشکذر

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با فرماندار شهرستان اشکذر
دکتر ریاحی ضمن دیدار با محمدعلی شاه حسینی فرماندار اشکذر، بازدیدی از ساختمان جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر با حضور فرماندار و هیئت همراه داشت و از نزدیک مسائل، مشکلات و کمبود های آن را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از توجه و زحمات فرماندار و معاونین فرماندار و ابراز خرسندی از اینکه عمده ترین دغدغه های مسئولین شهرستان، توجه به مباحث کارگری است اظهار داشت: در حال حاضر جمعیت این شهرستان حدود سی هزار نفر است که با توجه به اشتغال هفده هزار نفر از جمعیت مذکور به صورت کارگری، می توان گفت بیش از پنجاه درصد جمعیت این شهرستان را جامعه هدف ما تشکیل می دهند که وظیفه ماست این جامعه هدف را چه در حوزه فعالیتی و چه در حوزه رفاه اجتماعی حمایت کنیم.

محمدحسین ریاحی افزود: باید زیرساخت های لازم را برای انجام هرچه بهتر امور محوله با کمک مسئولین استان و شهرستان ایجاد کنیم تا بتوانیم در ادارات شهرستان های تابعه با بهره وری بالاتری به رونق و فتق مسائل و مشکلات بپردازیم.

محمدعلی شاه حسینی فرماندار اشکذر نیز در این جلسه با اشاره به توسعه صنعتی اشکذر، از اشتغال بالای ایجاد شده در شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به موقعیت خوبی که این شهرستان دارد، انشاالله به زودی شاهد پیشرفت این شهرستان در عرصه های مختلف خواهیم بود.

فرماندار اشکذر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حضور دکتر ریاحی، خواستار پیگیری احداث بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان شد تا بتوانند در حوزه درمانی نیز این شهرستان را تقویت نمایند.

۲۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید