اخبار

استفاده از ظرفیت های گردشگری در قالب شرکت تعاونی فراگیر

استفاده از ظرفیت های گردشگری در قالب شرکت تعاونی فراگیر
دکتر ریاحی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با هیئت همراه از شرکت تعاونی فراگیر توسعه معراج کار یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد : در این بازدید محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد ، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان و بررسی مشکلات و مسائل این شرکت تعاونی از نزدیک ،حمایت این اداره کل را از اهداف این پروژه عظیم اعلام کرد.

ریاحی ضمن تشکر از فعالیت های این شرکت تعاونی گفت :این نوع از تعاونی ها می توانند در توسعه صنعت گردشگری و توریستی سهم بسزایی داشته و باعث رونق اقتصادی استان باشند.

ریاحی یکی از اهداف تشکیل تعاونی ها را تامین عدالت اجتماعی عنوان و خاطر نشان کرد :فقرزدایی در اقتصاد و مشارکت آحاد مردم در گرفتن تصدی گری همچنین ایجاد اشتغال یکی از اهداف بخش تعاون می باشد.

در ادامه اخوان مدیرعامل شرکت تعاونی مذکور افزود :این شرکت تعاونی تقریبا 57 هزار  عضو دارد که 20هزار و 500 نفر آن از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، 19 هزار و 500 نفر آن از افراد تحت پوشش اداره کل بهزیستی و 15 هزار و 500 نفر نیز از افراد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران عضو این شرکت تعاونی و مابقی سهام این شرکت متعلق به سایر اقشار جامعه می باشد. شرکت تعاونی فراگیر توسعه معراج کار یزد با 5 میلیارد ریال سرمایه اولیه به مدت نامحدود فعالیت می کند.

در پایان ریاحی تصریح کرد :امیدواریم بتوانیم در راستای توفیق و دستیابی این شرکت تعاونی به اهداف بلندش به منظور رونق صنعت گردشگری در استان و نیز اشتغال زایی جوانان و نهایتا نفع رسانی مستقیم به خانواده های محروم کمک و حمایت های لازم را داشته باشیم.

روابط عمومی اداره کل
۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید