اخبار

برگزاری دهمین دوره از مسابقات قرآنی ویژه جامعه کارگری استان یزد

برگزاری دهمین دوره از مسابقات قرآنی ویژه جامعه کارگری استان یزد
اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان یزد در نظر دارد دهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون را در سال جاری برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد: سالاری سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک فرارسیدن بهار قرآن، ماه مبارک رمضان، از برگزاری دهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون خبر داد.

وی تصریح کرد : افراد مجاز جهت حضور در این مسابقه معنوی مشتکل از کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های آنها می باشند.

سالاری شرایط سنی فرزندان جامعه هدف، جهت حضور در این مسابقات از 15 تا 25 سال اعلام کرد.

 سرپرست مدیریت اجتماعی اظهار داشت: مسابقات در دو گروه خواهران و برادران و در رشته های قرائت، حفظ(10جزء ، 20جزء و کل)، ترتیل10 جزء دوم، مفاهیم نهج البلاغه(خطبه متقین) و اذان(ویژه برادران) برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: امیدواریم جامعه هدف جهت شرکت در این مسابقات قرآنی که در سراسر کشور به طور همزمان برگزار می گردد همانند سالهای گذشته حضور نمایند.

 سالاری در پایان افزود : داوطلبان مهلت دارند تا تاریخ 93/04/31 با مراجعه به ادارات تعاون، کارو رفاه اجتماعی شهرستان محل سکونت خود نسبت به ثبت نام و اعلام آمادگی خود اقدام نمایند.

۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید