اخبار

بازدید مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از شرکت کابل های شهید قندی

بازدید مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از شرکت کابل های شهید قندی
محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد به همراه هیات همراه خود از شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل این شرکت قرار گرفت.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد :ریاحی در این بازدید گفت: پویایی و رشد اقتصادی کشور به دو مقوله تولید و صادرات وابسته است و پیشرفت در عرصه تولید و صادرات نیازمند مدیریت قوی ،برنامه ریزی صحیح و بازاریابی است.

درادامه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد اظهار داشت: خوشبختانه توانسته ایم با      برنامه ریزی و همراهی سرمایه گذاران اقدامات مفیدی را در بخش های مختلف اقتصادی از جمله صنعت،کشاورزی و خدمات به مرحله اجرا در آوریم و انشاا... شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی نیز بتواند از این فرصت مناسب ، باتوجه به پتانسیل و ظرفیت های موجود  به نحو مطلوب استفاده نماید.

برومند مدیر شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی در این بازدید اظهار داشت: شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی  از جمله شرکت های نمونه استان است که توانسته در مدت 5سال متوالی به عنوان صادر کننده نمونه ملی کشور برای استان یزد افتخار بیافریند.

وی گفت: این شرکت از بزرگترین تولید کننده های انواع کابل های مخابراتی، مسی، نوری، برق و ... می باشد که در حال حاضر محصولات تولیدی خود را به کشورهای افغانستان و عراق صادر می کند.

مدیر شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی تاکید کرد: در حال حاضر این شرکت با3 شیفت کاری برای 463 نفر اشتغال ایجاد کرده است که امیدواریم بتوانیم با عنایت خاص اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی و توان مدیریتی این شرکت، از نیروهای انسانی بیشتر و همچنین کارآمد استان در زمینه تولید محصولات و به منظور افزایش بهره وری شرکت به کار گیریم.

ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در پایان افزود: در جهت توسعه اشتغال پایدار، رونق اقتصادی و همچنین سرمایه گذاری به منظور رشد و آبادنی استان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

روابط عمومی اداره کل

۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید