اخبار

دیدار امام جمعه شهرستان ابرکوه با مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد

دیدار امام جمعه شهرستان ابرکوه با مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد
امام جمعه شهرستان ابرکوه صبح روز دوشنبه با مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در محل این اداره کل دیدار داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد : آقای حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت اشتغال ،سیاست های شورای رفاه و وضعیت شرکت تعاونی نفت و گاز سرو ابرکوه (GTL) در محل این اداره کل با مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد دیدار نمود.

در این دیدار ،امام جمعه ابرکوه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و زحمات این اداره کل در راستای بهبود وضع اشتغال و تعاونی های این شهرستان اظهار داشت :مسئولین شهرستان ابرکوه به عنوان حامی و پشتیبان در مسیر نیل به اهداف و برنامه های این سازمان هستند و می توان با بستر سازی مناسب و پیگیری و مشارکت ،وضعیت این شهرستان را بهبود بخشیم و معضلات اشتغال این شهرستان را هموار سازیم.

در ادامه این دیدار،ریاحی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزداظهار داشت:شهرستان ابرکوه ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی برای اشتغال زایی دارد ولی متاسفانه به دلیل در نظر نگرفتن آمایش سرزمین ،به جای استفاده از صنایع تبدیلی ،دامداری و کشاورزی که با شرایط اقلیمی و آب و هوایی آن شهرستان سازگاری دارد ،مسئولان شهرستانی گرایش به سوی استقرار صنایعی دارند که سنخیت کمی با شرایط محیطی ،جغرافیایی آن شهرستان دارد.

ریاحی تاکید کرد :ابرکوه به عنوان قطب کشاورزی و دانشگاهی در استان مطرح است و ما باید بتوانیم از این پتانسیل ها حداکثر بهره برداری داشته باشیم.

در ادامه افزود :اشتغال یک سیاست گذاری است و ما باید بتوانیم از تمام ابزارها و شرایط لازم برای استقرار سرمایه توسط مولدان اقتصادی و کارآفرینان در استان و شهرستان با توجه به شرایط مربوطه فراهم نماییم.

ریاحی تصریح کرد :شورای رفاه 9 دستگاه عضو دارد که برنامه های شورا این است که بتوانیم سیاست های کلان رفاه اجتماعی از جمله آموزش های مهارتی ،توجه به آسیب های اجتماعی ،توجه به مباحث بیمه ای و ارائه تسهیلات برای جامعه هدف برنامه ریزی و اجرا کنیم.

در پایان امام جمعه شهرستان ابرکوه از توجه و عنایت خاص مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد به این شهرستان تشکر و از ایشان برای شرکت در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ابرکوه دعوت به عمل آورد.

 

روابط عمومی اداره کل

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA
۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید